Jsme společnost, která se od roku 2005 zabývá prodejem bytového zařízení. Specializujeme se na rolety a grnýže s příslušenstvím. Náš internetový obchod Vám nabízí největší výběr  garnýží za ceny výrobců. Vyrábíme kovové grnýže z nejkvalitnějších galvanizovaných komponent. Jsme výrobcem textilních rolet v bohaté paletě barev, děláme rolety „ den noc „ a rolety na miru. Doporučujeme také příslušenství pro okenní dekorace.

Neustálé rozšiřování nabídky a investic do společnosti nám umožnilo stát se v krátké době vedoucí společností v oblasti prodeje  garnýží a rolet přes internet. Velkoobchodní ceny, které jsou k dispozici zákazníkům, kteří si dokonce kupují jednotlivé kopie, ztěžují naši pozici na trhu. Díky tomu neustále zavádzáme nové kategorie výrobků.

V současné době máme transakce s 30 000 lidmi z celého Polska a Evropy. Náš prodejní systém a profesionální personál vám umožní zvládnout velké množství transakcí na nejvyšší úrovni. Věříme, že nakupování v naší společnosti splní vaše očekávání a přinese spoustu radosti a uspokojení z provedených rozhodnutí. 

Garantujeme rychlý servis a velmi atraktivní ceny.